הסיפור שלנו

בלב העיר אשקלון ניצבה חנות פרחים קטנה ומיוחדת בשם TOPZER. החנות המקסימה הזו הייתה חלק מהקהילה במשך שנים רבות והפכה לסמל סטאטוס. הסיפור של TOPZER התחיל לפני שנים רבות כשהבעלים, צעירה בשם שרה, ירשה את החנות מסבתה.

סבתה של שרה תמיד התלהבה מפרחים והיה לה מגע עם פרחים שאין שני לו. היא בנתה את החנות מאפס והקדישה את חייה לספק פרחים יפים ללקוחות ולקהילה. שרה גדלה כשעזרה לסבתא שלה בחנות, וכשנפטרה, שרה ידעה שהיא חייבת להמשיך את מורשתה.

מתוך רצון עז לכבד את זכרה של סבתה ולהמשיך במסורת של מתן פרחים יפים לקהילה, שרה השתלטה על החנות והתמסרה להפיכת TOPZER לחנות הפרחים הטובה בעיר. היא הייתה נחושה להציע חוויה ייחודית לכל לקוח שנכנס בדלת, וידעה שמתן שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר הוא המפתח להצלחה.

שרה בילתה חודשים במחקר של הטרנדים האחרונים בתעשיית הפרחים, השתתפה בכנסים וחיפשה עצות מבעלי חנויות פרחים אחרים. היא רצתה לוודא ש-TOPZER בולטת מהמתחרים והציעה משהו מיוחד באמת ללקוחותיה.

לאחר חודשים של עבודה קשה, TOPZER נולדה מחדש עם חזון חדש ומערכת יעדים חדשה. שרה החליטה להתמקד במתן שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. היא ידעה שלקוחות יזכרו את החוויה שלהם ב-TOPZER הרבה אחרי שהם עזבו את החנות, והיא רצתה לוודא שהזיכרונות שלהם יהיו חיוביים.

כדי להשיג מטרה זו, שרה ביצעה מספר שינויים בחנות. היא שכרה צוות של מוכרי פרחים מיומנים שחלקו את התשוקה שלה לספק שירות לקוחות יוצא דופן. כל אחד מחברי הצוות הוכשר להקשיב היטב לצרכי הלקוחות וליצור סידורי פרחים ייחודיים ויפים שעלו על הציפיות שלהם.

שרה הטמיעה גם מערכת חדשה כדי להבטיח שכל הלקוחות יקבלו יחס אישי. כל לקוח שנכנס בדלת התקבל בחום ונשאל על צרכיו. לאחר מכן, סוחרי הפרחים ייצרו סידור מותאם אישית המבוסס על העדפות הלקוח, התקציב והאירוע.

כדי לשפר עוד יותר את חווית הלקוח, שרה הציגה גם מגוון שירותים נוספים, כמו משלוח והקמה לחתונות ואירועים, שירותי טיפול בצמחים ואפילו שיעורי שזירת פרחים ללקוחות שרצו ללמוד איך ליצור סידורים משלהם.

כתוצאה משינויים אלו, TOPZER הפכה במהירות ליעד הרצוי עבור לקוחות המחפשים פרחים יפים ושירות לקוחות יוצא דופן. המוניטין של החנות גדל, ועד מהרה היא נודעה כחנות הפרחים הטובה בעיר.

חלפו שנים, ושרה המשיכה לעבוד ללא לאות כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים שהציבה ל-TOPZER. היא ידעה שסבתה הייתה גאה במה שהשיגה, והיא הייתה נחושה להמשיך את מורשתה עוד שנים רבות.

היום לרשת הפרחים שלנו יש פריסה ושירותי משלוחים בפריסה ארצית, יש לנו חנות פרחים באר שבע, חנות פרחים בחולון, אשדוד, כפר סבא, תל אביב ועוד.

לסיכום, TOPZER היא יותר מסתם חנות פרחים; זה סמל למסורת, תשוקה ומסירות. ההיסטוריה של החנות שזורה עמוקות במורשת סבתה של שרה, והחזון של החנות למתן שירות לקוחות יוצא דופן הוא עדות למחויבות הבלתי מעורערת של שרה ללקוחותיה. TOPZER תמיד תהיה חלק אהוב מהקהילה, ותספק פרחים יפים וחוויה אישית לכל לקוח שעובר בדלתותיו.